• „Veriť a dosiahnuť“ je mottom, ktoré vyjadruje vieru v schopnosti všetkých našich žiakov. Vieru, že dosiahnu vytýčené ciele...Nebojíme sa zmien. Náš kvalifikovaný tím pedagógov je otvorený novým trendom vo výchove a vzdelávaní.
          • Letné tábory

Prihláste sa čo najskôr, počet žiakov v jednotlivých táboroch je limitovaný!!!

• 2% dane

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
              • skvalitnenie vybavenia školy

NÁVOD

• Turnaj prípraviek

Posledný prázdninový deň 10.3.2024 sa konalo v Kolárove 1. kolo turnaja prípraviek.

Z 226 súťažiacich z 18 klubov získal Judo Club Gallus tieto umiestnenia:

🥇🥇🥈🥈🥈🥈🥈🥉🥉🥉🥉

1. miesto 🥇

Nikolas Vincze MU11-38

Lily Csenge Csonka FU13-44

2. miesto 🥈

Matej Panev MU11-24

Matej Kováč MU11-46

Linda Kováčová FU13-36

• Bounce park BB 2024

Naši žiaci využili jarné prázdniny a navštívili Bounce park v Banskej Bystrici. Dodgeballové ihrisko, súboj medzi penovými kockami, ninja dráha, basketbal na trampolíne, skok na veľký air bag a svet rôznych druhov trampolín a prekážok. Jump arénu si užili naplno!

• Ekonomická olympiáda

Zo 6193 zapojených žiakov z celého Slovenska sa medzi najúspešnejšími žiakmi umiestnili aj naši žiaci, Bruno Róbert Tóth na 13.mieste, Zoe Husvéti na 20.mieste a Adrián Lenkey na 21.mieste.

Okrem nich aj ostatní zúčastnení žiaci našej školy dosiahli pekné výsledky, za čo im blahoželáme!

• Lyžiarsky kurz - Hronec 2024

1️⃣. deňPrvý kontakt so snehom úspešne za nami.❄️Posilnení výdatnou večerou🍖 sa už tešíme na zajtrajší deň.

2️⃣.deň⛷️ Míľovými krokmi napredujeme🦶…ani vrtochy počasia nás nezastavia😎💦…

3️⃣.deň Krásne jarné počasie☀️. Zaslúžený poobedný oddych💤. “Menšie” nákupy🧳 a nie menej dôležitá teoretická príprava📽️. Taký bol náš dnešný DEŇ.

• Obvodné kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín

Dňa 22.02.2024 sa na našej škole konalo obvodné kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Našimi recitátormi boli Nelka Rabová (3.B), Ninka Haffnerová (4.A), Ema Halmi (9.B) a Filip Macalák (9.C). Ich niekoľkomesačná práca, odvaha a snaha nebola zbytočná. Všetci získali prvé miesto vo svojej kategórii a postúpili do okresného kola! Touto cestou ďakujeme aj porote, ktorá na záver pridala svoje postrehy a užitočné rady. Našim víťazom želáme veľa úspechov v okresnom kole!

Utorok 19. 3. 2024

• Jedálny lístok