• 4.5.2021
            • Dňa 4.mája 2021 sa žiaci 8.A v rámci projektu eTwinning zúčastnili online ZOOM meetingu so svojimi projektovými priateľmi z Francúzska a Turecka. Bolo to prvé takéto stretnutie a zúčastnení sa predstavili niekoľkými vetami. Prítomných žiakov bolo 34 a traja učitelia. Stretnutie moderovala turecká učiteľka Fatma Güzin Dulkadiroğlu. V druhej časti meetingu žiaci i učitelia riešili úlohy kvízu v KAHOOT aplikácii. Naši žiaci sa aj tejto úlohy zhostili veľmi dobre a v kvíze o Turecku sa umiestnil na 1.mieste náš žiak Dávid Zhi, na druhom mieste Dávid Varga. V kvíze o Francúzsku sa na prvom mieste umiestnil Jakub Letrich, na druhom Dávid Varga  a na treťom mieste Zoja Šimonová. Tieto umiestnenia svedčia o vynikajúcich vedomostiach našich žiakov.Žiaci sa už tešia na ďalšie ZOOM stretnutia.