• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Školské kolo

        • Jakub Chalmovský, Roderik Dékány, Samuel Farkas, Roman Čief,Tomáš Bánsky, Marcel Jasztrabszky, Kevin Kóša, Marek Morovian, Denis Soboslai, Alan Jiří Volařík

        • 2.miesto
        • Florbal · Školské kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Celoštátne kolo

        • Lara Bencová, Lara Bobeková, Nina Dostanič, Rebeka Földyová, Ema Haládiková, Martina Juhászová, Dorina Papová, Lucia Peruteková, Natalia Puskailerová, Simona Šándorová, Zoja Šimonová, Viktória Ďurišová

        • 4.miesto
        • Hádzaná · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Róbert Štercel

        • 2.miesto
        • Petrohrad očami detí · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Viktória Urbánová,Viktória Csomorová

        • 3. miesto
        • Kanoistika · Celoštátne kolo · 2018/2019
    • Krajské kolo

        • Lara Bencová, Lara Bobeková, Rebeka Földyová, Ema Haládiková, Laila Chmelina, Dorina Papová, Lucia Peruteková, Natália Puskailerová, Simona Šándorová

        • 2.miesto
        • Basketbal · Krajské kolo · 2018/2019
        • Viktória Poláková

        • 7. miesto
        • Olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
        • Lara Bencová, Lara Bobeková, Nina Dostanič, Rebeka Földyová, Ema Haládiková, Martina Juhászová, Dorina Papová, Lucia Peruteková, Natalia Puskailerová, Simona Šándorová, Zoja Šimonová,Viktória Ďurišová

        • 1. miesto
        • Hádzaná · Krajské kolo · 2018/2019
        • Max Kristián Volařík, Juraj Šindár, Bibiana Karpatiová, Roman Čief, Tomáš Bánsky, Marcel Jasztrabszky, Alan Jiří Volařík, Dávid Bruck, Dominik Labudjak

        • 5. miesto
        • First Lego League · Krajské kolo · 2018/2019
    • Okresné kolo

        • Lara Bobeková

        • 2.miesto
        • Atletika - Hod kriketovou loptičkou · Okresné kolo · 2018/2019
        • Andrej Ištok

        • 2.miesto
        • Olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Adrián Varga

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Dominik Szabó

        • 3. miesto
        • Olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Viktória Poláková

        • 1. miesto
        • Olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Anna Kápostášová

        • 3. miesto
        • Olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Lara Bencová, Lara Bobeková, Nina Dostanič, Rebeka Földyová, Ema Haládiková, Martina Juhászová, Dorina Papová, Lucia Peruteková, Natalia Puskailerová, Simona Šándorová, Zoja Šimonová, Viktória Ďurišová

        • 1. miesto
        • Hádzaná · Okresné kolo · 2018/2019
        • Lara Bobeková, Rebeka Földyová, Natália Puskailerová, Lucia Peruteková, Dorina Papová, Laila Chmelina, Lara Bencová, Ema Haládiková, Sára Čomorová, Jessica Pásztorová

        • 1. miesto
        • Basketbal · Okresné kolo · 2018/2019
        • Lara Bobeková, Dorina Papová

        • 4. miesto
        • Bedminton · Okresné kolo · 2018/2019
        • Dávid Bruck, Adrián Varga

        • 5. miesto
        • Bedminton · Okresné kolo · 2018/2019
        • Zoran Ivanics

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Dávid Bruck

        • 4. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
      • Kontakt

        • Základná škola Štúrovo
        • kancelaria@zsadysturovo.edu.sk
        • 036 7511133 036 7511134 +421 907 755 323
        • Základná škola, Adyho 6, 943 01 Štúrovo
        • 37860879
        • 2021609227
        • Mgr. Anastázia Szabóová
        • Mgr. Miroslav Chalmovský Mgr. Mária Kršková
        • Ing. Erika Slížová
        • Ing. Anna Šindárová